Mladost iz Puračića osvajač Kupa općine Lukavac

Navijači iz Puračića

U finalnoj utakmici Kupa općine Lukavac u nogometu koja je odigrana jučer na stadionu Radničkog sastali su se Mladost iz Puračića i DSK iz Devetaka.

Nakon prvih 45 minuta bez golova malobrojni promrzli gledaoci nisu očekivali uzbudljivu završnicu.

Onda dolazi uzbudljivih osam minuta u kojima pada čak pet golova, tri u mreži DSK-a i dva u mreži Mladosti iz Puračića. Devetak se uspijeva vratiti u utakmicu i nakon jedne greške golmana Mladosti dolazi do poravnanja, 3:3 što je i konačan rezultat utakmice.

Prvoi penal su nogometaši Mladosti promašili, pa je DSK u prednosti sve do četvrte serije, kada šut Vrbića brani golman Mladosti, a u petoj seriji Bašić pogađa prečku i pehar za osvojen Kup općine Lukavac odlazi u Puračić.