Inat pobjeda: Radnički preokretom srušio lidera

Radnički iz Lukavca preokretom je pobijedio Metalleghe iz Jajca rezultatom 2:1 u susretu 20. kola Prve lige Federacije BiH.

Tim iz Jajca odlično je ušao u meč i već nakon pet minuta igre su došli do vodstva. Siniša Dujaković je sjajnim golom donio gostima prednost od 1:0.

Pljevljak je početkom drugog dijela pogodio stativu, zatim su domaći uzvratili preko Junuzovića, da bi zatim uslijedio veliki preokret domaćeg tima.

Iako su ostali bez isključenog Kuduzovića, igračima Radničkog nije smetalo da dođu do preokreta i pobjede. Prvo je Halilagić izjednačio na 1:1, da bi zatim Moranjkić u 76. minuti pogodio za veliki preokret i pobjedu Radničkog.

RADNIČKI: Nikolić, Todorović, Moranjkić, Konjhodžić, Kuduzović, Halilagić, Musić, Junuzović, Mujagić, Beganović, Dautović.