fbpx

Delta GROUP: Oglas za poziciju “certificirani knjigovođa”

1 min. za čitanje

Firma “DELTA GROUP“ LUKAVAC objavljuje oglas za prijem u radni odnos

Pozicija: Certificirani knjigovođa

OPIS RADNOG MJESTA :

  • Vođenje finansijskog knjigovodstva,
  • Vođenje materijalnog knjigovodstva,
  • Vođenje svih knjigovodstvenih evidencija,
  • Obračun plate i obaveze na i iz plate,
  • Prijava poslovnih evidencija na portale nadležnih radnika,
  • Vođenje statistike i iskazovanje statističkih podataka na traženim obrascima,
  • Praćenje propisa iz oblasti materijalno-finansijskog poslovanja
  • Poznavanje rada fiskalne kase

OD VAS OČEKUJEMO:

  • VSS
  • Poznavanje rada na računara – MS Office
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima knjigovodstva
  • Komunikacijske vještine
  • Spretnost, brzina i pedantnost u radu

NUDIMO:

  • Rad u stabilnoj  kompaniji
  • Poticajnu i podržavajući radnu sredinu
  • Dodatno usavršavanje na radnom mjestu, mogućnost kontinuiranog učenja i napredovanja.

Detaljnu biografiju sa navedenim brojem telefona za kontakt, dostavite putem E-MAIL-a.

CV možete poslati na mail: info@delta-group.ba

Konkurs je otvoren 30 (trideset) dana ili do popunjavanja radnog mjesta.

Lokacija : (Rad iz firme)
Broj izvršilaca : 1
Datum objave : 22.01.2024.

Trajanje oglasa : 30 dana (ističe 22.02.2024.)

Podijeli ovaj članak
Napišite komentar
Subscribe
Notify of
0 komentara
Inline Feedbacks
View all comments