fbpx

Delta GROUP: Oglas za poziciju “rukovodilac proizvodnje namještaja”

2 min. za čitanje

Firma “DELTA HOME“ LUKAVAC objavljuje oglas za prijem u radni odnos

Pozicija: Rukovodilac proizvodnje namještaja

OPIS RADNOG MJESTA :

  • Rad u programima za izradu nacrta (corpus, autocad)
  • Vođenje evidencije materijala,
  • Provjera kvaliteta proizvodnje,
  • Izrada nacrta krojnih listi,
  • Nadzor I provjera proizvodnje
  • Izlazak na teren
  • Svakodnevna komunikacija I dobavljanje potrebnog materijala
  • Sve vezano za poziciju radnog mjesta

OD VAS OČEKUJEMO:

  • SSS / VSS
  • Veliko radno iskustvo za potrebnu poziciju (potrebne reference)
  • Poznavanje rada na računara – MS Office
  • Poznavanje rada u programima te izrada nacrta krojnih listi I sve što je potrebno kako bi proizvodnja bila neometana (corpus)
  • Komunikacijske vještine
  • Spretnost, brzina i pedantnost u radu
  • Maksimalnu posvećenost I odgovornost
  • Fleksibilnost u rješavanju nastalih situacija
  • Sve ostalo što je potrebno za obavljanje zadataka proizvodnje, ugradnje za navedenu poziciju.

NUDIMO:

  • Rad u stabilnoj  kompaniji
  • Poticajnu i podržavajuću radnu sredinu
  • Dodatno usavršavanje na radnom mjestu, mogućnost kontinuiranog učenja i napredovanja.

Detaljnu biografiju sa navedenim brojem telefona za kontakt, dostavite putem E-MAIL-a.

CV možete poslati na mail: posao@delta-home.ba

Konkurs je otvoren 30 (trideset) dana ili do popunjavanja radnog mjesta.

Lokacija : (Rad iz firme)
Broj izvršilaca : 1
Datum objave : 22.01.2024.

Trajanje oglasa : 30 dana (ističe 22.02.2024. )

Podijeli ovaj članak
Napišite komentar
Subscribe
Notify of
0 komentara
Inline Feedbacks
View all comments