fbpx

Delta GROUP: Oglas za poziciju pripravnika/cu

1 min. za čitanje

Firma “DELTA GROUP“ LUKAVAC objavljuje oglas za poziciju pripravnika/cu – volontera u oblasti građevinskog injžinjeringa.

Tražimo motivisanu osobu sa znanjem iz oblasti građevinskih radova, koja je spremna da stekne praktično iskustvo i razvije svoje vještine u dinamičnom okruženju.

OPIS RADNOG MJESTA :

  • Učestvovanje u izradi tehničke dokumentacije
  • Praćenje i asistiranje u projektima građevinskih radova
  • Dobro poznavanje relevantnih softverskih alatki (AutoCAD, MS Office)
  • Komunikativnost i sposobnost izražavanja ideja
  • Spremnost za učenje i rad u promjenjivim uslovima

OD VAS OČEKUJEMO:

  • Diplomirani inženjer građevine
  • Praćenje I asistiranje u projektima građevinskih radova
  • Saradnja sa iskusnim inženjerima na terenu
  • Učestvovanje u sastancima i prezentacijama
  • Praćenje propisa I standarda u oblasti građevinarstva
  • Spretnost, brzina i pedantnost u radu
  • Maksimalnu posvećenost I odgovornost

NUDIMO:

  • Mogućnost sticanja praktičnog iskustva uz podršku iskusnog tima
  • Stalno usavršavanje i obuke
  • Rad u dinamičnom i motivišućem okruženju
  • Otvorenost za napredovanje u karijeri

Detaljnu biografiju sa navedenim brojem telefona za kontakt, dostavite putem E-MAIL-a.

CV možete poslati na mail: info@delta-group.ba

Konkurs je otvoren 30 (trideset) dana ili do popunjavanja radnog mjesta.

Lokacija : (Rad iz firme)
Broj izvršilaca : 1
Datum objave : 22.01.2024.

Trajanje oglasa : 30 dana (ističe 22.02.2024. )

Podijeli ovaj članak
Napišite komentar
Subscribe
Notify of
0 komentara
Inline Feedbacks
View all comments