Zapažen uspjeh lukavačkih džudista na turniru u Sarajevu

U Sarajevu je proteklog vikenda održan medjunarodni džudo turnir “Sarajevo open”na kome su nastupili takmičari iz 40 klubova.Članovi Džudo kluba Lukavac na ovom turniru osvojili su pet medalja: 1 zlatnu, 3 srebrene i 1 bonzanu medalju.

U kategoriji starijih pionirki do 57 kg Selma Ograšević je zauzela prvo mjesto. Druga mjesta osvojile su: Zehdina Mujačić u kategoriji mladjih pionirki do 25 kg, Almedina Mujačić u kategoriji starijih pionirki do 48 kg i Selma Sejdinović u kategoriji seniorki do 52 kg. Treće mjesto osvojio je Samid Zahirović u kategoriji kadeta do 50 kg.Sa ovim rezultatima zadovoljan je trener Zijad Sejdinović.