Druga nogometna liga TK – rezultati i tabele

4 min. za čitanje

U okviru 16. kola Druge lige TK – Zapad Svatovac je pred 100 gledalaca remizirao u Miričini protiv ekipe Lokomotive rezultatom 0:0.

U jednoj nezanimljivoj i gruboj utakmici prvu priliku imala je ekipa Lokomotive u 17. minuti. Nakon ubacivanja sa strane igrač Lokomotive loptu rukom unosi u gol, a sudija opravdano poništava postignuti pogodak. Prvu priliku Svatovac je imao u 25. minutu, Ejubović sa 25 metara sjajno šutira a golman Lokomotive uz mnogo muke brani. U 32. minuti nova sjajna prilika za ekipu Lokomotive, nakon slobodnog udarca sa 30 metara lopta prolazi tik pored lijeve stative Muminovića. Do kraja poluvremena igralo se na sredini terena.
I u drugom poluvremena vidjela se slična utakmica pa je nerješen rezultat najrealniji ishod ove utakmice. (nksvatovac.tk)

GRUPA ZAPAD

Rezultati 16.kola: Ratiš – Rudar 6:1, BSK – Sladna (gosti nisu došli), Lokomotiva – Svatovac 0:0, Bistarac – Sloga 3:0, Seona – Bukovik 4:2, Jedinstvo – Orahovica 2:1.

12.Sladna 15 2 4 9 13:37 10

Parovi 17.kola(24/24.aprila): Jedinstvo – Ratiš , Orahovica – Seona , Bukovik – Bistarac , Sloga – Lokomotiva , Svatovac – BSK , Sladna – Rudar .

GRUPA SJEVER

Rezultati 16.kola: Koraj – 12.decembar 3:2, Trešnjevka – Voćar 2:1, Izbor – Željezničar 2:0, Trebava – Mionica 2:1, Brčko – OFK 1978 3:2, Biberovo Polje – Ogradjenovac 5:2.

12.Željezničar 16 5 9 11 25:45 15

Parovi 17.kola(24/25.april): Biberovo Polje – Koraj , Ogradjenovac – Brčko , OFK 1978 – Trebava , Mionica – Izbor , Željezničar – Trešnjevka , Voćar – 12.decembar .

GRUPA JUG

Rezultati 16.kola: Rijeka – Mladost(G:T) 2:0, Jablanica – Mladost(K) 3:2, Sloga – Kiseljak 3:0, Bjeljevac – Vrana 0:0(prekid), Slatina – Spreča 3:0, Napredak – Omladinac 4:2.

1.Sloga 16 10 1 5 40:21 31

2.Jablanica 16 10 0 6 36:25 30

3.Vrana 15 9 2 4 39:19 29

4.Slatina 16 9 1 6 38:36 28

5.Napredak 16 8 0 8 37:28 24

6.Mladost(G.T)16 6 4 6 33:25 22

7.Omladinac 16 7 1 8 24:31 22

8.Kiseljak 16 7 1 8 33:43 22