Sedmica pobijedila u najvažnijoj utakmici sezone!

OK 7 Lukavac

Prvi set otvaraju gosti boljom igrom ali u finišu sa par blokova naši odbojkaši dolaze do izjednačenja i osvajaju prvi set rezultatom 25:23. U drugom setu potpuna dominacija Sedmice i sa 25:19 dolaze do 2:0. Nakon brzog vodstva, opuštanje je koštalo našu ekipu i uz naše greške gosti dolaze do seta i rezultata od 2:1.

Ipak, uz kritike upućene od strane trenera Džambića ekipa igra mnogo bolje i sigurnom igrom uz nekoliko sumnjivih sudijskih odluka na štetu naše ekipe dolaze do 3:1.

– Hvala našim navijačima kojih je na tribinama bilo više nego inače. Vjerujem i da je publika dala “krila” našim odbojkašima da se vrate u igru kada je to bilo najpotrebnije i hvala im još jednom. Izjavio je za Lukavački info portal | SodaLIVE.ba, trener ekipe OK 7 Lukavac, Alen Džambić.