Prokosovići na prvoj poziciji

Ilustracija

U Poljicu je došlo do prekida utakmice nakon protesta gostujućih fudbalera. DSK je brojao do osam i ispratio ekipu Sloge sa rezultatom 8:2.

Rezultati 13 kola:

Svatovac – Željezničar 0:0(prekid ), Prokosovići – Vrana 3:2, DSK – Sloga 8:2,Husinski rudar – Mladost(P) 2:0, Mladost 78 – Rainci 3:2, Teočak – Rudar 2:2.Slobodan je bio Konjuh iz Kladnja.

13.Konjuh(-3) 12 3 3 6 10:20 9

Jesenji prvak je NK Prokosovići. Prvenstvo se nastavlja u proljeće 2011.godine.

Grupa Sjever

Jedinstvo(L) – Rahić 1:0, Vida – Vražići 0:0, Medjidja – Mladost(B) 5.3, Doboj Istok – Sloboda 8:1, Čelić – Orahovica 1:1, Stjepan Polje – Jedinstvo(V) 3:1.Slobodan je bio Izbor iz Brčkog.

13.Mladost(B) 12 4 2 6 22:25 14

Jesenji prvak je NK Vražići .Prvenstvo se nastavlja u proljeće 2011.godine.

(SodaLIVE.ba/Rezultati i tabela: Sakib Hodžić)

10 komentara

Cestitke Partizanu!!!
slijedece godine u ligi sa Radnickim?

cao izvornjaci..
aleee aleeee

Sargijasi ne svira vam sargija izgleda do jeseni

U Poljicu je doslo do prekida,ne zbog protestovanja gostujicih igraca,nego zbog udaranja sudije gostujucih igraca,i vec je registrovano 3:0 za Svatovac,i mi imamo 18 bodova,a ne 15

kad se registrova prije.nije zasijedala ni komisija,izgleda to odmah u nedjelju zasijeda pa po procjeni navijaca se registruje hehhehehe,nije bilo udaranje vec naguravanje,,,,,procitaj postove na brckosport.net od navijaca poljica i vidjet ces da isti ti navijacii kazu da nije bio penal,da se to nesudi cak ni na centru a kamoli penal,kazem ti procitaj postove od navijaca svatovca na adresi koju sam ti napisao i vidjeces realnost.

Nije bio penal,ja sam se jucer odmah zasmijo,cim je sviro sudija penal,al jarane budi iskren,da je sudija i dobio par udaraca od igraca,al nisu trebali pravit prekid,mislim bezveze,u 50 minuti napravit,ako su vec htjeli prekidat,trebali su onda napravit u 1 poluvremenu,a aovako smo dzabe izasli opet iz svlacionice u teren,pa ja…

bio penal ili ne sudija ga je svirao i to je to…samo mi nikada nece biti jasno zasto igraci trce sudiji da raspravljaju i prave prekide…kao prvo gube se bodovi, drugo kazna za igrace, trece kazna za klub, a to nisu male kazne…a svi znamo kakvo je sudjenje kod nas, domaci teren je ko kuca, nema sa njega bodova uzeti, a ko uzme utakmicu na strani velika je sansa i da bude prvak…a ako je istina da je bio 50.min, pa skoro citavo poluvrijeme je bilo za izjednaciti, ali ne…

Pa sad kako sam ja shvatio, u susretima te lige, koja je vec, je bolje ne ici na gostovanje, jer sve su sanse da se nece prezivjeti. Svaki drugi clanak ili tukli sudiju ili tukli gostujuce igrace, ili navijace. Pa tu je sve moguce osim – ostati ziv do 90 min.

ma nije to samo u toj ligi, tako je u svim ligama…u ovim sto ih ja nazivam “seljckim” ligama, kada izlazis iz svlacionice uglavnom prvo sto se cuje jeste povezivanje sudije i njegove matere, i on odmah zna sta mu je raditi tako da moras stvarno biti extra bolji da bi uzeo bod…a gledajuci i ove velike “gradske” lige dovoljno je pogledati rezultate evo npr. radnickog ili slobode, sve same domace pobjede i rezultati su ili 1:0 ili 2:1 i onda jednom izleti pobjeda od 2:0 ili 3:0 i onda je za pravo slavlje…a kada je zadnji put radnicki donio 3 gostujuca boda ili sloboda prije ovog zadnjeg kola u gradaccu???

Šta su mislili puračani na husinu pobjedit a ne daju utakmicu prošlu sezonu dajte priluku eto vam ga puračani