Lukavački košarkaši upisali još jednu pobjedu

Izuzetno teška utakmica je iza nas, a naši košarkaši iz OKK Lukavac su se istakli i došli do značajne pobjede. Prvo poluvrijeme je proteklo u igri s malim brojem poena i snažnom odbranom. Na kraju poluvremena, rezultat je bio 28 – 25.

U drugo poluvrijeme smo ušli agresivnije i efikasnije u napadu, što nam je omogućilo da preuzmemo kontrolu. Na kraju treće četvrtine, rezultat je bio 57 – 45. Tu prednost smo održali i u četvrtoj četvrtini, ostvarivši ključnu pobjedu u borbi za viši rang.

Lukavčani su još jednom potvrdili svoju košarkašku snalažljivost, a devet od dvanaest igrača je doprinijelo postizanju poena. Najefikasniji su bili Anis Nuhić sa 24, Damir Bektić sa 17 poena i Sanjin-Adam Mujagić sa 11 poena.

Ova pobjeda je rezultat timskog rada Lukavčana iz OKK Lukavac i doprinosi ostvarivanju naših ciljeva u toku sezone.