fbpx

Potrebno više izvršilaca za dvije pozicije na benzinskoj pumpi

2 min. za čitanje

Na osnovu ukazane potrebe radi proširenja obima poslovanja, kompanija Junuzović  Kopex d.o.o  raspisuje Oglas za prijem u radni odnos na pozicijama “Rukovodilac benzinske pumpe” i “Radnik na benzinskoj pumpi”.

RUKOVODILAC BENZINSKE PUMPE

Lokacija: ”Benzinska pumpa Lukavac Grad” u Lukavcu

Uslovi koje kandidat treba ispunjavati:

  • VSS/SSS – Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru

Omogućavamo Vam:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Uvođenje u posao kroz interne obuke u postojećem okruženju
  • Podršku kolega iz svih sektora kompanije
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Edukativni materijali i interne obuke vezane za proizvode i vještine prodaje

Ukolliko ste ambiciozna, lojalna i vrijedna osoba i želite da se zaposlite i napredujete u kompaniji koja profesionalno pristupa poslovanju i motiviše svoje zaposlene, onda ste prava osoba za naš tim.

Prijavu na radno mjesto možete izvršiti slanjem biografije (CV-a) na: e-mail adresu info@junuzovic-kopex.ba ili marketing@junuzovic-kopex.ba ili telefonom 035 551 250

RADNIK NA BENZINSKOJ PUMPI M/Ž

  • Više izvršilaca
  • Lokacija: Lukavac (Benzinska pumpa Lukavac Grad i Benzinska pumpa Magistrala)

Potrebne kvalifikacije:

  • SSS
  • Potrebno znanje na računaru MS Office

Opis posla:

  • Obavlja poslove prijema i prodaje goriva na benziskoj pumpi i ostalih roba u marketu
  • Ispostavlja račune za isporučeno gorivo i ostalu robu u marketu
  • Osigurava prostor za prijem goriva prije početka i za vrijeme prijema goriva

  • Rad u dinamičnom okruženju.

Prijavu na radno mjesto možete izvršiti slanjem biografije (CV-a) na: e-mail adresu info@junuzovic-kopex.ba, telefonom 035 551 250 Ili se javiti lično u prostorije Benziske Pumpe Magistrala u Lukavcu.

Podijeli ovaj članak