fbpx

Delta Group: Oglas za prijem na poziciju “Voditelj online prodaje/maloprodaje bijele tehnike”

1 min. za čitanje

Firma “DELTA GROUP“ LUKAVAC objavljuje oglas za prijem u radni odnos

Pozicija: Voditelj online prodaje/maloprodaje bijele tehnike

OPIS RADNOG MJESTA :

  • Vođenje evidencije o dostupnosti aparata,
  • Vođenje svakodnevne analize o posjećenosti i ažurnosti stranice,
  • Razgovor sa potencijalnim kupcima,
  • Rad na društevnim mrežama, kao i mrežama prodaje,
  • Vođenje određenog tima ljudi
  • Vođenje statistike novih proizvoda, te unošenje istih u sistem

OD VAS OČEKUJEMO:

  • SSS/VSS
  • Poznavanje rada na računara ( MS Office)
  • Poznavanje rada na društvenim mrežama te načina reklamiranja
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim ili istim mjestima rada
  • Komunikacijske vještine
  • Spretnost, brzina i pedantnost u radu
  • Timski rad te sposobnost vođenja velikog broja ljudi

NUDIMO:

  • Rad u stabilnoj  kompaniji
  • Poticajnu i podržavajući radnu sredinu
  • Dodatno usavršavanje na radnom mjestu, mogućnost kontinuiranog učenja i napredovanja.

Detaljnu biografiju (CV) sa brojem telefona za kontakt, dostavite putem e-maila posao@delta-home.ba.

Konkurs je otvoren 30 (trideset) dana ili do popunjavanja radnog mjesta.
Lokacija : (Rad iz firme)
Broj izvršilaca : 1
Datum objave : 06.09.2023.Trajanje oglasa : 30 dana (ističe 06.10.2023. )

Podijeli ovaj članak
Napišite komentar
Subscribe
Notify of
0 komentara
Inline Feedbacks
View all comments