U zaostaloj utakmici Sedmica savladala Gacko

U zaostaloj utakmici osmog kola Premijer lige BiH za odbojkaše Lukavčani su zabilježili novu pobjedu u susretu sa ekipom Gackog. Domaći su pružili dobru igru u sva tri seta i zasluženo došli do novih bodova.

U prvom setu domaći odbojkaši su dobro počeli i imali rezultatsku prednost ali je u nastavku došlo do malog opuštanja što su gosti iskoristili i došli do izjednačenja. U samom finišu Lukavčani su zaigrali angažovano i došli do pobjede od dva poena razlike. Drugi set bio je u znaku domaćih odbojkaša koji su imali vodstvo od 20:7 a na kraju su ga dobili sa deset poena razlike. U trećem setu domaći su imali vodstvo od 8:6 i 16:9 a na kraju su slavili pobjedu od šest poena razlike.

Sa novom pobjedom Lukavčani zauzimaju četvrtu poziciju na tabeli što je veliki uspjeh ove generacije.

Sportska dvorana u Lukavcu. Gledalaca 300. Sudije: Duško Ovuka (Banja Luka) i Armin Mujkić(Zenica).Delegat Zvonko Krišto (Zenica).Rezultati po setovima:28:26,25:15,25:19.

7.LUKAVAC: Bašić, Mehmedović, Kambić, Memić, Sa.Imamović, Salkić, Kunić, Muharemović, Ibričić, Burgić, Se.Imamović, Hadžić. Trener Alen Džambić

GACKO: Ćurić, Rončević, Milović, Perišić, Ružić, Milidragović, Bošković, Vuković, Maljević, Antunović. Trener Saša Slijepčević