Takmičari JK Lukavac vratili se sa medaljama iz Trebinja i Sarajeva

Takmičari JK Lukavac

Takmičari džudo kluba Lukavac u kadetskoj konkurenciji osvojili su dvije medalje i to:

– Lejla Sejdinović u kategoriji -52kg je osvojila 3. mjesto.
– Selma Ograšević u kategoriji -57 kg je osvojila 2. mjesto, a Almedina Mujačić 5. mjesto.
-Samid Zahirović u kategoriji -55kg je osvojio 5. mjesto.

U kategoriji juniorki i juniora:

-Selma Sejdinović u kategoriji -52kg je osvojila 1. mjesto i proglašena je najuspješnijom juniorkom Prvenstva BiH.
-Lejla Sejdinović osvojila je 2. mjesto , a Selma Ograšević u kategoriji -57kg je osvojila 3. mjesto.
– Samid Zahirović u kategoriji -55kg je osvojio 3. mjesto.
– Stefan Lazić u kategoriji -60kg je osvojio 3. mjesto.

U nedjelju 22.05. u Sarajevu održan je Međunarodni judo turnir ‘ Sportom protiv droge’. U kategoriji kadeta i kadetkinja medalje su osvojili:

-Lejla Sejdinović u kategoriji -52kg je osvojila 1. mjesto i proglašena je najuspjesnijom kadetkinjom.
– Selma Ograšević u kategoriji -57 kg je osvojila 2. mjesto , a Almedina Mujačić 3.
-Samid Zahirović u kategoriji -55kg je osvojio 1. mjesto.

U konkurenciji seniora i seniorki medalje su osvojili:

– Selma Sejdinović u kategoriji -52kg je osvojila 1. mjesto i proglašena je najuspješnijom seniorkom,