Sinovi Bosne startali pobjedom protiv Breze

1 min. za čitanje

U subotu 11.10. 2014.g. u sportskoj dvorani u Lukavcu, utakmicu prvog kola Premijer lige BiH u sjedećoj odbojci odigrali su SKISO Sinovi Bosne Lukavac i novi – stari Premijerligaš OKI Breza iz Breze.

Početak prvog seta utakmice donio je uglavnom izjednačenu igru međutim kako se bližio kraju tako je i rezultatska razlika u korist Sinova rasla. Rezultat prvog seta bio je 25-9.

U drugom setu je također viđena dopadljiva odbojka rezultat 25-19 dovoljno govori o igri i omjeru snaga u ovom setu.

Treći set je donio neshvatljiv pad igre Lukavčana nakon vodstva 20-15, što su borbeni Brezani iskoristili za prvi set u novoj takmičarskoj sezoni. reztultat trećeg seta bio je 23-25 za Brezu.

U četvrtom setu nije bilo rezultatske neizvjesnosti. Rezultat je glasio 25-12 za konačnih SKISO Sinovi Bosne Lukavac – OKI Breza 3 : 1. (25-9, 25-19, 23-25, 25-12)

Utakmicu je sudio sudijski par Delibašić Bašić.