Radnički pao na Jošiku

1 min. za čitanje

Piše:Sadik Sinanović

Danas je odigrano posljednje 15.kolo jesenjeg dijela takmičenja. Fudbaleri Sloge pobijedili su na gostovanju Radnički u Lukavcu rezultatom 4:0.

Radnički je u meč sa Slogom ušao u dobrom raspoloženju nakon iznenađujućeg trijumfa kod Bratstva u Gračanici, ali  Prvih 45 minuta nije donio lijep fudbal. Loš teren je učinio svoje, da bi ipak u ovom dijelu meča postignut i jedan gol. U sudijskoj nadoknadi Igor Radovanović je pogodio za vodstvo Sloge od 1:0. Nakon desetak minuta igre u nastavku pobjednik je odlučen. Dosuđen je penal za goste iz Siminog Hana, a precizan izvođač je Mirel Ibrahimović za prednost od 2:0. Ibrahimović je u 83. minuti drugim golom danas povećao prednost na 3:0, da bi Musić u nadoknadi postavio konačnih 4:0.

Svakako neočekivan i težak poraz naših prvotimaca, kojima nakon polusezonske pauze svakako predstoji teška i neizvjesna borba za opstanak.