Prva liga FBiH za odbojkašice: Pobjeda lukavčanki nakon pet setova

1 min. za čitanje

volleyballU okviru 8. kola Prve lige FBiH za odbojkašice, lukavčanke su ostvarile pobjedu nad ekipom “Željezara” iz Zenice rezultatom 3:2. U prvom setu domaće su povele sa 8:5 ali su gošće u nastavku preokrenule rezultat i na kraju ovaj set dobile sa dva poena ralike. U drugom setu Zeničanke su povele sa 8:1 ali su domaće odbojkašice u nastavku prekrenule rezultat i pobijedile u ovom setu. U trećem setu nakon nekoliko smjena u vodstvu Zeničanke su bile bolje za dva poena. Četvrti i peti set protekao je u znaku Lukavčanki koje su zabilježile pobjedu.

LUKAVAC – ŽELJEZARA 3:2

Sportska dvorana u Lukavcu. Gledalaca 200.  Sudije: Samir Imamović (Banovići) i Amela Ahmetović (Odžak).
Delegat: Admir Mahovkić (Lukavac).

Rezultati po setovima: 24:26, 25:21, 23:25, 25:12, 15:6.