Odbojka se vratila u Lukavac: Sedmica u Premijer ligi!

1 min. za čitanje

Pobjedom rezultatom 3:0 nad ekipom Galeba, OK 7 Lukavac završio je pobjedničku sezonu u Superligi FBiH.

Gosti iz Brčkog nisu imali šansi pored sjajnih odbojkaša našeg kluba. Prvi set lukavački odbojkaši rješavaju u svoju korist rezultatom 25:13, u drugom setu vidjeli smo sjajnu odbojku sa obje strane, međutim domaći odbojkaši su prisebniji te osvajaju set rezultatom 25:23. Posljednji set odbojkaši „Sedmice“ rješavaju bez većih problema, rezultatom 25:13.

Po završetku utakmice, odbojkašima 7 Lukavac, uručene su medalje, te pobjednički pehar koji je dodijelio općinski načelnik Edin Delić.

U šampionskoj sezoni, odbojkaši 7 Lukavac ostvarili su 21. pobjedu, uz samo jednu izgubljenu utakmicu.