Četvrta uzastopna pobjeda odbojkašica ŽOK “Smeč”

1 min. za čitanje

Nakon nešto lošijeg starta u ovogodišnjoj prvenstvenoj sezoni, naše odbojkašice iz kola u kolo pokazuju sve bolju igru, te su nakon dva poraza na startu prvenstva u nastavku uvezale četiri prvenstvene pobjede.

Nakon sedmog kola, sa ukupno 12 bodova, naše odbojkašice zauzimaju drugo mjesto na prvenstvenoj tabeli Superlige FBiH.

Naše odbojkašice su odlično otvorile utakmicu i prvi set dobile rezultatom 25:12. Odličnim servisom, dobrom igrom u polju uz puno zalaganje pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Konačan rezultat ŽOK ”Stars” – ŽOK “Smeč” 0:3 , po setovima 12:25, 16:25 i 20:25.

U narednom kolu naše odbojkašice su slobodne, a za petnaest dana  ŽOK “Smeč”  gostuje kod prvoplasirane ekipe ŽOK “Bosna”  Kalesija.

Za ekipu ŽOK “Smeč” su nastupile: Arisa Kurtić- kapiten ekipe, Amra Kambić, Melisa Osmić -libero, Merima Tokić, Almina Turkić, Dženana Muminović, Melika Dautović, Tea Begović, Antonela Crvenković, Džana Karić, Elma Karabegović i Dženeta Numanović, trener ekipe Dražen Gojković.