Lukavački košarkaši ostvarili gostujuću pobjedu

1 min. za čitanje

OKK Lukavac ostvario je pobjedu u gostima protiv KK Star Fojnica rezultatom 82-87 u izuzetno teškoj i neizvjesnoj utakmici.

Na samom početku susreta, prva četvrtina završena je rezultatom 14-22, dok je poluvrijeme donijelo izjednačen rezultat od 40-40. Kraj treće četvrtine bilježi vodstvo KK Star Fojnica rezultatom 59-54, ali je OKK Lukavac uspio preokrenuti rezultat u svoju korist, te je konačan rezultat utakmice bio 87-82.

Utakmica je bila izuzetno neizvjesna sve do samog kraja, gdje su obje ekipe držale vodstvo sve do zadnje četvrtine. Tada su igrači OKK Lukavac uspjeli postići ključne poene za ostvarivanje pobjede.

Strijelci Anis Nuhić 32 poena, Damir Bektić 22 poena, Sanjin-Adam Mujagić 14 poena trojca najefikasnijih u ekipi. Ostali strijelci su Faruk Ćosićkić 9 poena, Danis Imamović 8 poena, Muamer Tokić 2 poena.