Tuzla: 12 medalja za takmičare KK “Sensei” Turija

1 min. za čitanje

5bd3de7d-4c5e-4410-8f9e-7997ff716015

Dana 14.02.2016.godine, u Tuzli, u organizaciji KK “DO” Tuzla, održan je 1.Open karate turnir ”Valentinovo 2016“, na kojem je učestvovao oko 500 takmičara iz 34 kluba BiH. Na ovom takmičenju, sa mlađim uzrasnim kategorijama nastupio je i karate klub “Sensei” Turija-Lukavac, osvojivši 12 medalja i to 5 zlatnih, 2 srebrene i 5 bronzanih.

5. Benjamin Talović, borbe, 13.god. -45kg,

Na ovom takmičenju upriličeno je takmičenje za najmlađe karatiste u katama u kategoriji “šampioni” gdje su takmičari KK “Sensei” osvojili 19 medalja i to , 4 zlatne, 1 srebrena i 14 bronzanih medalja:

Zlatne medalje osvojili su: Mevlid Salihović, Damira Iljazagić, Marsela Alibašić i Dženana Muharemović.

Srebrenu medalju osvojila je: Lejla Tabaković

Bronzane medalje osvojili su: Ermin Kajmović,Ajdin Burgić, Aldijana Džaferović,Adis Kapetanović, Dino Zejnilović, Belma Mustafić, Benjamin Mustafić, Adelina Tabaković, Emina Softić, Seid Softić, Senid Kurahović, Demir Džambić, Edina Sejdinović i Amina Huskić