Takmičari judo klub “Lukavac” imali uspješan vikend

JK “Lukavac” drugoplasirana ekipa na 9.Međunarodnom džudo turniru “Kup Una”, Bihać

U subotu 22.10.2022.godine je održan Međunarodni džudo turnir “Kup Una” u Bihaću. Na turniru je nastupilo oko 400 takmičara iz 32 kluba iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine.

Pet takmičara džudo kluba “Lukavac” je ostvarilo odlične rezultate osvojivši 8 medalja od čega: 5 zlatnih, 1 srebrenu, 2 bronzane, pehar za najuspješnijeg kadeta, pehar za najuspješnijeg dječak do 12 godina i pehar za drugo mjesto ekipno.

ZLATNE medalje su osvojili:

DENIS KADRIĆ u kategoriji kadeta -73kg i pehar za najuspješnijeg kadeta turnira
BAKIR RAMIĆ u kategoriji dječaka do 12 godina -38kg i pehar za najuspješnijeg dječaka U12 starosne kategorije. Bakir je također osvojio zlatnu medalju u većoj starosnoj kategoriji dječaka do 14 godina -38kg

AJDIN SULJKANOVIĆ u kategoriji U14 (dječaci do 14 godina) -66kg.
AZUR HODŽIĆ u kategoriji U9 (dječaci do 9 godina) -42kg

SREBRNU medalju je osvojio:

DEMIR KADRIĆ u kategoriji U14 -42kg

BRONZANE medalje su osvojili:

DEMIR KADRIĆ u kategoriji U12 -42kg
AZUR HODŽIĆ u kategoriji U12 -42kg

U nedjelju 23.10.2022.godine Ugljeviku je održan Međunarodni džudo turnir “Ugljevik Open”. Na turniru je nastupilo oko 300 takmičara iz Srbije i Bosne i Hercegovine.

Takmičari džk “ Lukavac” su osvojili 5 medalja: 3 zlatne, 1 srebrnu i 1 bronzanu.