ŽOK “Smeč” savladao ekipu ŽOK “Lukavac” u gradskom derbiju

Rezultat nakon četiri uzbudljiva seta je bio 3:1 u korist ekipe ŽOK „Smeč“, po setovima 25:19, 25:17, 25:27 i 25:19 u četvrtom setu.
Nakon uvjerljive igre u prva dva seta, trener ekipe ŽOK “Smeč” Buljubašić Natmir, je u trećem setu nakon uvjerljivog vodstva, dao priliku odbojkašicama sa klupe i skoro neupitnu pobjedu pretvorio u interesantnu završnicu.

Nakon što se odbojkašice ŽOK „Lukavac“ dobile treći set, u četvrtom setu nije bilo opuštanja. Ekipa ŽOK „Smeč“ je zaigrala na svom nivou i dobila četvrti set za konačnu pobjedu protiv gradskog rivala. Ovom pobjedom ekipa ŽOK „Smeč“ je ostala u vrhu prvenstvene tabele.

Za ekipu ŽOK „SMEČ“ Lukavac su nastupile: Melisa Osmić-kapiten ekipe, Amra Kambić, Amra Džambić, Almina Turkić, Arisa Kurtić, Merima Tokić, Dženana Muminović, Lejla Lulić, Neira Mukanović, Dženeta Numanović, Amira Husarkić i Amra Imamović, trener ekipe Natmir Buljubašić Pire.

U sljedećem kolu ekipa ŽOK „SMEČ“ gostuje kod posljednjeplasirane ekipe na tabeli, OK „Una“ iz Bosanske Krupe.