Sinovi Bosne sigurni u Bugojnu

Piše: Sadik Sinanović

U okviru 4.kola Premier lige BiH u sjedećoj odbojci u Bugojnu je gostavala ekipa SKISO Sinovi Bosne.

U fiskulturnoj sali OŠ Bristovi u Bugojnu, lukavački odbojkaši savladali su domaću Iskru rezultatom 1:3. U meču koji je trajao oko sat vremena i desetak minuta, već u prvom setu lukavčani su pokazali da su kvalitetniji i bolje pripremljen protivnik, te ovaj set slavili sa 19:25, u drugom su potvrdili dobru igru i slavili 17:25. Treći set je pružio nešto drugačiju sliku, te su domaćini prednost lukavčana smanjili na 1:2, slavili su u ovom setu odbojkaši Iskre 25:19. Četvrti set, je ponovo ponudio sigurnost u redovima naših odbojkaša, te su svoju snagu pokazali dobivši ovaj set u svoju korist, sa čak 12 poena razlike (13:25).

Priliku za potvrdu današnjih bodova, Sinovi Bosne imat če u narednom 5.kolu  kada će u Sportskoj dvorani u Lukavcu dočekati OKI Fantomi. Ovaj susret igra se 06.11.2016. sa početkom u 13:00 sati