Radnički ponovo razočarao

Ilustracija

Na utakmici u Lukavcu izmedju Radničkog i Priluka 1:1 strijelci su bili Muminhodžić u 24 minutu za goste a Radnički je izjednačio u 35 minutu. Aljukić je uputio udarac prema golu Priluka a lopta se odbila od gostujućeg igrača Goletića, promijenila smjer, te odsjela u mreži.

U drugom poluvremenu Radnički je bio bolja ekipa na terenu, ali bilo je prekasno. Prilučani su branili rezultat a igrom u dosadašnjem dijelu sezone dokazuju da trenutna pozicija (4. mjesto) nije slučajan splet okolnosti već ozbiljan rad i želja za uspjehom.

Što se tiče Radničkog, sa ovom igrom – bolje ne može. Sretno u Dubokom Potoku!

Rezultati 12.kola:

LUKAVAC: Radnički – Priluk 1:1, TOJŠIĆI: Sloga(Toj) – Mladost(M) 0:0, TUZLA: Tuzla – Sloga(Tol) 4:0, ODŽAK: Odžak 102 – Hajduk 2:1, TINJA: Mladost(T) – Radnik 3:0, MIONICA: Bosna(M) – Ingram 1:0, D.MAHALA: Dinamo – Bosna(K) 4:1, GRAČANICA: Bratstvo – Mramor 3:0.