Radnički “minimalcem” do pobjede i nova tri boda; Mladost za petama Mramoru

Slaba igra obje ekipe nije mogla zadovoljiti oko 300 ljubitelja nogometa koji su došli bodriti svoju ekipu. Pobjedu Radničkom donio je Trumić u 30. minuti utakmice, nakon izvedenog slobodnog udarca i gužve u 16. metara.

SIOUXI ponovo pokazali ljubav prema svom klubu

Mladost iz Puračića je danas na gostovanju u Tuzli savladala ekipu Tuzle, rezultatom 1:2. Mladost je došla u vodstvo nakon samo 2. minute igre, strijelac je bio Elvis Alić. Tri minute kasnije, domaći dolaze do poravnanja rezultata, strijelac je bio Husejnović. Narednih 80. minuta bile su u znaku ekipe iz Puračića koja stvara prilike, ali bez uspjeha. Ipak, Jasmin Hidić u 76. minuti postiže pogodak za pobjedu svoje ekipe, treće mjesto i samo tri boda zaostatka za drugoplasiranom ekipom iz Mramora.