Prvo mjesto u seniorskoj I juniorskoj konkurenciji

Ženska seniorska ekipa u sastavu; Selma Kovačević, Lejla Softić, Maida Delmanović i Nizama Karić u završnici lige sastala se sa direktnim konkuretkinjama za osvajanje prvog mjesta, gdje su pobijedile KK ” Stari Grad” Sarajevo 2:1 i remizirale 1:1 sa KK “Salko Ćurić” Travnik, što je bilo dovoljno da osvoje titulu pobjednika “Triglav karate lige” u konkurenciji seniorki.

Na istom takmičenju, ženska juniorska ekipa u sastavu; Adela Memić, Emina Muranović, Alma Frkića i Neira Burgić u završnici lige sastala se KK ” Nara-Medica” Kakanj, također, direktnim konkuretkinjama za osvajanje prvog mjesta i pobijedile rezultatom 2:1 čime su osvojile titulu pobjednika “Triglav karate lige” u konkurenciji juniorki.

Kao uvertira Lige u organizaciji “KK Stari Grad” Sarajevo a povodom obilježavanja dana općine Vogošća, održano je takmičenje u katama za djecu do 14.godina na kojem je nastupio i Benjamin Talović koji je osvojio zlatnu medalju kategoriji 08-0 9 godina i srebrenu medalju u kategoriji 10-11.godina.