Rukomet – Prva liga FBiH – grupa Sjever: RK “Lukavac” 25 – 35 RK “Sana 7” S. Most

RK Lukavac

U prvom poluvremenu igra je bila ravnopravna a ekipe su se smjenjivale u vodstvu. Lukavački rukometaši dobro su se nosili sa gostima iz Sanskog Mosta do 29 minute a tada su rukometaši Sane stvorili razliku od dva gola razlike i sa tim se rezultatom otišlo na odmor.
U drugom poluvremenu došlo je do preokreta kako na terenu tako i na semaforu. Gosti iz Sanskog Mosta igrali su organizovanije i bolje te došli do pobjede od deset golova razlike.

LUKAVAC – SANA 7 25:35 (11:13)

Sportska dvorana u Lukavcu. Gledalaca 200.
Sudije: Nedim Lipa i Maid Katanić (Sarajevo)
Delegat: Fadil Memić (Gračanica).
Sedmerci:Lukavac 1 (1), Sana7 2(2).
Isključenja: Lukavac 4 minuta, Sana7 4 minuta.

LUKAVAC: Halilović 1,Pekarić 10,Sarajlić 1,Mehmedović,Sokolušić 2, Junuzović
2, Omerdić,Bajrić 1, Kovačević 6, D.Osmić 1, Tunjić, Iljazagić, A.Osmić 1.
Trener: Željko Mott.

SANA 7: Savanda 4, Lalić 1, Ekić, Crnojević 1, Gredelj, Talić 2, Zahirović 3, Balić 2, Blagojević 6, Veselinović 2, Vučenović 2, Burzić 12, Hadžić, Kosić.