Pobjeda odbojkaša Kaknja u Lukavcu

Odbojkaši Kaknja u posljednjem kolu prvenstva Premijer lige BiH zabilježili su u subotu pobjedu u Lukavcu.
U prvom setu domaći odbojkaši su poveli sa 3:0 a gosti izjednačili i u nastavku održavali rezultatsku prednost koja je na kraju iznosila sedam poena.
U drugom setu domaći su također dobro počeli i imali vodstvo od 8:5 ali Kakanjci su izjednačili na 8:8. U nastavku ovog seta domaći su osvojili još samo 6 a gosti 20 poena.
Domaći odbojkaši su dobro otvorili i treći set i imali vodstvo od 3:0 i 8:6 . Gosti su izjednačili i u nastvaku dominirali na terenu tako da su ovaj set dobili sa deset poena razlike.

Na kraju prvenstva Premijer lige BiH, odbojkaši lukavačke “semice”postigli su veliki uspjeh osvojivši četvrto mjesto i stekli su pravo učešća u plej offu za prvaka. Ovo takmičenje će započeti od 20.marta 2010.godine.

Sportska dvorana u Lukavcu. Gledalaca 200. Sudije: Nedžad Imamović (Kalesija) i Slobodan Nikić (Brčko).
Delegat: Ivan Bartula (Breza).

Rezultat: 7 Lukavac – Kakanj 0:3 (po setovima: 18:25, 14:25, 15:25).

7.LUKAVAC: Bašić, Mehmedović, Sa.Imamović, Salkić, Kambić, Okičić, Hrvanović, Burgić, Muharemović, Ibričić, Se.Imamović.
Trener: Alen Džambić.

KAKANJ: Salihović, Karišik, Zolota, Hernadez, Knežević, Šuljagić, Aganović, Lepić, Karić, Berbić, Bešlić, Ćorić.
Trener: Almir Begić

DONIRANA SPORTSKA OPREMA FUDBALSKOM KLUBU “RADNIČKI”

Igrači i rukovodstvo OK “7 Lukavac” na kraju večerašnje utakmice donirali su fudbalskom klubu “Radnički” iz Lukavca sportsku opremu, 12 dresova i isto toliko pari štucni, kao znak podrške i uzajamne saradnje lukavačkih klubova.
Opremu je u ime OK “7 Lukavac” uručio predsjednik kluba Nusret Ćurović.