Partizan slavio na Tušnju

Slavlje fudbalera Partizana / Foto: Dino Osmanović

Utakmica je završena rezultatom 1:0 u korist Partizana, čime su Prokosovljani obezbijedili ulazak u Drugu ligu FBiH u nogometu.

Trenutak kada je postignut pogodak iz jedanaesterca / Foto: SodaLIVE.ba

U prvom poluvremenu se mogla vidjeti dobra igra Partizana u kojoj je stvoreno više prilika. Iz jedne takve prilike je dosuđen i jedanaesterac kojim je Partizan došao do vodstva. Strijelac je bio Halilčević Jasmin u 33. minuti. U drugom poluvremenu se mogla vidjeti i pored ne tako osigurnog rezultata, mnogo defanzivnija igra Partizana koja ih je na kraju mogla koštati. Ipak, na kraju se ispostavilo da je pogodkom iz jedanaesterca Partizan osigurao prolaz u Drugu ligu FBiH.

Sudijska trojka na čelu sa glavnim sucem Osmanović Mustafom dobro je obavila svoj posao.

NK Doboj Istok:  Bećirović Samir, Mustafić Mustafa, Junuzović Nedim, Mujkić Benjamin, Skopljak Semir, Mujić Amir, Salkić Jasmin, Tupčagić Mirzet, Bradarić Edvin, Hodžić Adnan, Mujić Osman, Batalević Halil, Kadić Adnan, Karić Arvel, Đonlagić Kenan, Novalić Arnel, Mustafić Semir i Hodžić Semir. Trener: Mujkić Nesib

FK “Partizan” Prokosovići: Mahovkić Adnan, Bahić Elmedin, Gutić Eldin, Ejubović Amir, Avdić Semir, Halilčević Jasmin, Aljukić Elvis, Aljukić Semir, Memić Emir, Kasumović Jasmin, Bektić Sanel, Aljukić Amel, Memić Edis, Begić Emir, Aljukić Damir, Aljukić Anis, Mešić Anes i Osmić Mirza. Trener: Džindo Irfan

Sudije: Osmanović Mustafa, Smajić Jasmin, Bećirević Zlatan i Avdić Admir. Delegat: Banda Izet