TOP 8 turnir: Drugo mjesto za Mirzu Hanića

0 872

Najviše uspjeha imali su Vučijak Marko (Mostar – Mostar) i Marković Snežana (Perućica – Foča).

Kod juniora Vučijak Marko je trijumfovao sa šest pobjeda i jednim porazom ispred Mirze Hanića (Kreka – Tuzla) i Ikbala Šete (Vogošća – Vogošća). Posljednja dva igrača iz grupe A napuštaju ovu grupu i na sljedećem TOP-u 8 igraće u grupi B. To su Ljoljić Filip (Željezničar – Sarajevo) i Jukan Eldar (Brka 2007 – Brčko Distrikt). Umjesto njih u grupi A će nastupiti prvoplasirani igrači iz grupe B, Jažić Adem (Stens Euroasfalt – Sarajevo) i Kurić Aldin (Bugojno – Bugojno).

top81

Kod juniorki, prvo mjesto je osvojila Marković Snežana (Perućica – Foča) koja je zabilježila šest pobjeda i jedan poraz. Šehić Elda (Spin 2012 – Sarajevo) je osvojila drugo mjesto, a Salkić Ajla (Stens 73 – Cazin) treće. Grupu A napuštaju Knezović Iva (Mostar – Mostar) i Petrović Kristina (Kreka – Tuzla). Umjesto njih, u grupi A na sljedećem TOP-u 8 igraće najboljeplasirane igračice iz grupe B, Ahmetović Azra (Kreka – Tuzla) i Krunić Milana (Perućica – Foča).

Juniori – grupa A

1. Vučijak Marko (Mostar – Mostar)
2. Hanić Mirza (Kreka – Tuzla)
3. Šeta Ikbal (Vogošća – Vogošća)
4. Soldo Sandro (Mostar – Mostar)
5. Muharemagić Adis (Kreka – Tuzla)
6. Čizmić Dino (Stens 73 – Cazin)
7. Ljoljić Filip (Željezničar – Sarajevo)
8. Jukan Eldar (Brka 2007 – Brčko Distrikt)

Juniori – grupa B

9. Jažić Adem (Stens Euroasfalt – Sarajevo)
10. Kurić Aldin (Bugojno – Bugojno).
11. Vuković Miljan (Perućica – Foča)
12. Hadžić Kerim (Stens Euroasfalt – Sarajevo)
13. Omanović Jasmin (Vitez – Vitez)
14. Malinović Bojan (Borac – Banja Luka)
15. Širić Marin (Žepče – Žepče)
16. Vuković Mateo (Mladost – Zenica)

Juniorke – grupa A

1. Marković Snežana (Perućica – Foča)
2. Šehić Elda (Spin 2012 – Sarajevo)
3. Salkić Ajla (Stens 73 – Cazin)
4. Salihović Dženita (Željezničar – Sarajevo)
5. Vuković Nadežda (Perućica – Foča)
6. Tupo Ilhana (Bugojno – Bugojno)
7. Knezović Iva (Mostar – Mostar)
8. Petrović Kristina (Kreka – Tuzla)

Juniorke – grupa B

9. Ahmetović Azra (Kreka – Tuzla)
10. Krunić Milana (Perućica – Foča)
11. Hadžihajdić Azra (Kreka – Tuzla)
12. Mulalić Nedžma (Željezničar – Sarajevo)
13. Čoralić Melita (Stens 73 – Cazin)
14. Čajić Hena (Spin 2012 – Sarajevo)
15. Trako Elma (Vitez – Vitez)
16. Silić Amra (Stens 73 – Cazin)

0 0 votes
Ocijeni članak
PREPORUČUJEMO
guest
0 komentara
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x