ORK “Omladinac” Lukavac poražen u Sanskom Mostu

1 min. za čitanje
ORK Omladinac

Utakmica koja se igrala u subotu u 17,00 sati u Sportskoj dvorani u Sanskom Mostu, pred oko dvije stotine bučnih i ne baš korektnih gledalaca, naspram gostujućih igrača „Omladinca“. Prvo poluvrijeme utakmice „Omladinac“ je donekle parirao domaćoj kvalitetnoj i iskusnoj momčadi, tako da je rezultat nakon prvih 30 minuta glasio 12:8.

Desetkovana ekipa „Omladinca“, neigranjem kapitena Tufekčića, zatim Hamzića i Pejkušića, dodatno je oslabljena sredinom prvog poluvremena kada je zbog povrede koljena u svlačionici završio Ibišević, a neposredno nakon njega i Mahovkić.

U nastavku su naši mladi sedamnaestogodišnjaci samo uspjeli održavati pristojnu razliku golova do koje su došli domaćini, pa je konačan rezultat glasio 28:18. U narednoj utakmici ORK „Omladinac“ Lukavac domaćin je RK „Bihać“ iz Bihaća.