Odziv na turniru odličan

stolniUdruženje studenata i mladih “Prometheus” i KUD “Rudar” u sali Doma kulture u Lukavac Mjestu organizovali su otvoreni turnir u stonom tenisu za mlade uzrasta od 10 do 30 godina.
Obzirom da pri ovom KUD-u već nekoliko mjeseci djeluje stototeniska sekcija, turnir na kome su nastupila 24 takmičara bio je izuzetno dobro posjećen, a stariji članovi su najavili u dogledno vrijeme  održavanje i turnira za veterane.
Prvoplasirani u obje kategorije Emrah Hamidović (do 18 godina) i Nedim Dugonjić (od 18 do 30 godina) dobili su po  plaketu, pehar i memori stick.
Plakete za osvojeno drugo, odnosno treće mjesto u mlađoj kategoriji dobili su Mirnes Karić i Elvis Hodžić. Kod starijih učesnika drugoplasirani je Alem Begić, a trećeplasirani Emil Sejdinović.