Odličan nastup takmičara džudo kluba Lukavac u Bihaću

1 min. za čitanje

Takmičari judo kluba Lukavac u uzrastu mlađih djevojčica Zehdina Mujačić (32 kg) i Džana Ćehajić (57kg) osvojile su 1. mjesto. Ahmed Kasumović u uzrastu mlađih dječaka do 34 kg osvojio je 3. mjesto. U uzrastu kadetkinja Selma Ograšević osvojila je 1. mjesto a Almedina Mujačić 2.

Nedim Salkić u kategoriji kadeta osvojio je 3 mjesto. U kategoriji juniorki Selma Sejdinović i Lejla Sejdinović osvojile su 1. mjesto a Samra Suljić 2. mjesto.

Takmičarke judo kluba ‘Lukavac’ Selma,Lejla Sejdinovic i Selma Ograšević su iz Bihaća sa reprezentacijom Bosne i Hercegovine otišle na međunarodni judo turnir na Kosovo (Peć). Turnir je pozivnog tipa na njemu su nastupile kvalitetne takmičarke iz regije u okviru priprema takmičarki Kosova za Olimpijske igre u Londonu.

Selma Sejdinović osvojila je 3. mjesto za seniorke do 52kg,Lejla Sejdinovic u kategoriji seniorki do 57 kg osvojila je 2. mjesto,Selma Ograševič u kategorji juniorki osvojila je 2. mjesto.