Odbojkašice ŽOK “Smeč” poražene u Goraždu, slijedi revanš u Lukavcu

Naše dobojkašice su odlično ušle u ovaj susret,  imale vodstvo, ali je došlo do naglog pada u igri našeg superligaša, što su domaće igračice iskoristile i prvi set osvojile rezultatom 25:18.

U drugom i trećem setu domaće igračice nisu dozvolile gošćama rezultatski priključak i oba seta su završena pobjedom ekipe OK “Goražde”.

Konačan rezultat susreta OK “Goražde” – ŽOK “Smeč” 3:0, po setovim  25:18,  25:15 i 25:14.

Uzvratna utakmica se igra u nedjelju 29.03.2015. godine u 14,30 sati u Sportskoj dvorani u Lukavcu.

Samo pobjeda istim rezultatom daje šansu našim odbojkašicama za plasman u finale.

U slučaju istog set količnika nakon odigranog revanša, prema propozicijama takmičenja igrat će se “zlatni set”, koji pobjednika  vodi u finale.

Za ekipu ŽOK “Smeč” su nastupile: Arisa Kurtić – kapiten ekipe, Melisa Osmić – libero, Amra Kambić, Merima Tokić, Melika Dautović, Dženana Muminović, Antonela Crvenković, Almina Turkić, Džana Karić i Aida Muratović, trener ekipe Dražen Gojković.