Lider na prvenstvenoj tabeli pao u Lukavcu

Konačan rezultat je bio 3:2 u korist ekipe ŽOK „Smeč“, po setovima 25:27, 22:25, 25:23, 25:20 i 15:13 u odlučujućem petom setu
Nakon mnogo grešaka u igri domaće ekipe, nakon dva seta gošće su vodile sa velikih 2 : 0.

U nastavku su naše odbojkašice pokazale karakter i preokrenule rezultat za konačnih 3 : 2, čime je nastavljen pobjednički niz i trenutno je ekipa ŽOK „Smeč“ jedina ekipa bez poraza u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Novom pobjedom smečerice su zadržale drugo mjesto na tabeli, iza ekipe Maglaja sa tri boda zaostatka i utakmicom manje.
Treba pohvaliti navijače, koji su našu ekipu zdušno bodrili do konačne pobjede. Današnja utakmica je počela minutom šutnje za našu nedavno preminulu sugrađanku, Džanu Halilović.

Za ekipu ŽOK „SMEČ“ Lukavac su nastupile: Melisa Osmić-kapiten ekipe, Amra Kambić, Amra Džambić, Almina Turkić, Arisa Kurtić, Merima Tokić, Dženana Muminović, Lejla Lulić, Erna Burgić, Dženeta Numanović, Amila Čorhodžić i Amra Imamović, trener ekipe Natmir Buljubašić Pire.

U sljedećem kolu ekipa ŽOK „SMEČ“ gostuje kod ekipe ŽOK „Zavidovići“.