KK Lukavac sa tri pobjede u nizu nastavlja takmičenje

Prva utakmica je bila protiv OKK “Sloboda” Tuzla u Lukavcu koja je završena pobjedom domaćina 30 razlike. Druga pripremna utakmica odigrana je protiv ekipe KK “Gradina” iz Srebrenika koja igra A1 ligu.

U toj utakmici naš tim je je bio bolji i revanširao se za nesretni poraz u kupu BiH, a krajni rezultat te utakmice bio je 85:81.

Treću utakmicu Lukavčani su odigrali u četvrtak a naša ekipa je pobijedila još jednog A1 ligaša i to u gostima, ekipu Gradine iz Tešnja rezultatom 91:53. Na toj utakmici priliku su dobili svi igrači koji su opravdali svoju minutažu i upisali se u listu strijelaca.

Islamović 29, Ćosić 19, Mešetović 13, Đuzić 8, Toplak 5, Adi Ćosić, Priluškić, Begić 4, Tokić 3, Imamović 2.

U nastavku A2 lige, naša ekipa ide u gostuje u Tuzli gdje će odmjeriti snage sa ekipom OKK Slobodi.