KBS “ORKKA” zauzima 7. mjesto od 120 klubova u BiH

1 min. za čitanje

SDC12672

Na turniru je učešće uzelo preko 120 takmičara. Svoje predstavnike imao je i KBS “ORKKA” Lukavac, i to u sastavu: Amir Ejubović, Haris Likić, Emir Ćosićkić, Damir Baćić, Denis Kurtić i Željko Zombra, koji su ostvarili odličan uspjeh osvojivši jednu zlatnu i dvije bronzane medalje, čime je klub borilačkih sportova “ORKKA” Lukavac zauzeo odlično 7. mjesto u poretku najboljih karate klubova u seniorskoj konkurenciji u Karate savezu BiH koji broji 120 klubova.

SDC12685

Zlatnu medalju osvojila je seniorska ekipa KBS “ORKKA” Lukavac u kategoriji kate ekipno seniori.
Bronzanu medalju osvojio je Denis Kurtić u kategoriji kate seniori pojedinačno.
Bronzanu medalju osvojio je Željko Zombra u kategoriji borbe seniori pojedinačno +84 KG

Bitno je pomenuti i odličan nastup mladog Amira Ejubovića koji je izgubio u meču za 3. mjesto čime je zauzeo 5. mjesto u kategoriji borbe seniori -75 KG