Radnički bez poraza: Banovići odnijeli bod sa Jošika

Nakon prvih 45 minuta su mreže mirovale, da bi ipak nakon pet minuta u nastavku slomljen otpor tima iz Banovića. Siguran je bio Mujić, 1:0.

U 88. minuti gosti iz Banovića postižu pogodak za izjednačenje i konačan rezultat utakmice, 1:1.

Prva liga FBiH, 12. kolo:

Radnički – Budućnost 1:1 (Mujić 50’ / Husić 88’)

Radnički: Baščelić, Šubić, Jusufović, Jaganjac, Jahić, Čehajić, Mujagić, Terzić, Širanović, Salihović

Budućnost: Mujkić, Đezić, Trumić, Jaranović, Aljukić, Salihović, Čamrković, Imamović, Husić, Džinić, Zoletić

OZNAKE:
1 komentar
1 komentar

Banovići osvojili bod a radnički izgubio 2 boda.Prava šteta izgubiti bodove u zadnjoj minuti ali očito igrači Radničkog su platili ceh neiskustvu.Ruku na srce realno je podjela bodova.Zadnja linija potpuno loša i spora,srednji red ne zna da stane na loptu kad je najpotrebnije.Svaka lopta u napad je ho ruk sistem na glavu centarfora koji pokušava prebaciti loptu nekome ali nema kome.Desno krilo zavuče se u njedra šesnesterca i nije centrirao 2 puta za cjelu tekmu.Lijevo krilo tako tako.
Ali evo sledeći meč je pravi ispit ako ostanu ne poraženi dobro će biti.Žao mi je što je ipak mali broj gledalaca bio na utakmici,mislim da ovu ekipu treba podržati sa punim tribinama.Sretno Radnički.!!