10 medalja za KBS “MASTER” iz Lukavca

Dana 11.02.2023.g. u velikoj sportskoj dvorani “Mejdan” Tuzla, održan je 8. po redu izuzetno jak međunarodni karate turnir pod nazivom “BiH Valentinovo”. U veoma dobroj organizaciji domaćina KK “DO” iz Tuzle na turniru je nastupilo 663 takmičara iz 89 klubova iz 8 država, koji su se takmičili na 6 borilišta.

KBS “MASTER” Lukavac, u pratnji trenerica Mahire Avdić, Belme Kuduzović, Lee Delhunie i trenera Dragiše Sekulića,ovu takmičarsku sezonu je na ovom turniru započeo dobrim rezultatom osvojivši 10 medalja, od čega 2 zlatne, 3 srebrene i 5 bronzanih.

U kategoriji borbe U14 +55 kg zlatnu medalju je osvojio Vedad Mosorović. Drugu zlatnu medalju osvojio je Omer Salkić u kategoriji dječaci kate 8 godina.