Sudije: Hukić Jasmin (Tuzla), Jusufović Admir i Rahmanović Nermin (Banovići)

12. Bećirović A., 17.Čolić E., 15. Bekrić M., 3. Šubić A. – KAPITEN, 5. Mujagić S., 8.Mevkić H.,4. Jusufović J., 13.Begić E., 7. Halilčević J., 11. Alagić D., 14. Sejdinović S.

KLUPA: 1. Maksimović D.,2. Ibrišimović A., 16. Selimović A. 9. Selimović M., 20. Sinanović J., 19. Huskić K., 6. Omerović M.

12.,Oštraković S., 15. Mehmedičević M., 13. Kadić E., 18. Hadžimehmedović S., 6. Ahmetović A., 3. Mujkanović E., 5., Topčagić E., 21.Okanović M., 19.Velagić A., Hećimović D., 11., Huseljić M.

KLUPA: 1. Aljić I., 9. Kukuljević A., 4. Ahmetašević E., 8. Dedić A., 22. Gluhić E.,

Trener: Vitkušić Ivica

————————————————————————————
(Napomena: Savjetujemo Vam da refresh-ujete prozor svake 2-3 minute, sistem još uvijek nije prilagođen da radi automatski).

90’ – Kraj utakmice u kojoj je Radnički imao dominaciju tokom cijele utakmice. Igrač utakmice je igrač Radničkog – Sejdinović.

87’ – Radnički i dalje stvara prilike ali bez realizacije…

80 – Mevkić je sa 25 metara pokušao lobirati istrčalog golmana Bosne, lopta se nažalost odbila od prečku do Sejdinovića koji šutira daleko preko gola. Nakon što je golman vratio loptu, Sejdinović je ponovo imao priliku, ali je lopta završila pored lijeve stative

70’ – Sejdinović je imao priliku za hattrick ali se spetljao pred golom Bosne

56’ – Trener Bosne napravio izmjenu, iz igre je izašao Okanović a u igru je ušao Ahmetašević. Radnički ima potpunu terensku inicijativu i svi igrači Bosne su pored i u svom šesnaestercu.

55’ – Ponovo odlična akcija, Sejdinović je ponovo strijelac. Radnički 2 – 0 Bosna

47’ – I napokon, Sejdinović je postigao pogodak za vodstvo Radničkog od 1-0.

SIOUX-i su napustili tribine iz nepoznatih razloga.

45+’ Završeno je prvo poluvrijeme. Ovo poluvrijeme obilježila je povreda Begića i napadi Radničkog koji nisu okrunjeni pogodkom. Treba istaći da su SIOUX-i napravili odličnu atmosferu sa bakljadom.

45+’ Halilčević iz Radničkog, iskosa je šutirao sa desne strane ali je lopta ponovo pogodila u golmana

44’ – Napokon prilika i za goste, Huseljić je šutirao sa 16 metara ali je lopta završila visoko preko gola

42’ – Ibrišimović je šutirao sa nekih 10 metara ali je lopta nažalost pogodila direktno u golmana.

40’ – Prilika za Radnički, Mevkić je šutirao sa nekih 8 metara ali lopta je završila pored gola

30’ – Izmjena u Radničkom, Begić je izašao zbog povrede a zamijenio ga je Ibrišimović

25’ – Napokon je Radnički stvorio priliku, Halilčević je Šutirao sa nekih 15 metara ali je lopta otišla preko gola.

20’ – Igra se preselila na sredinu terena bez ozbiljnijih prilika

12’ – SIOUX-i su napravili odličnu atmosferu. Radnički ima terensku inicijativu i čeka se prvi pogodak u mreži Mionice

1’ – Utakmica je počela, nakon dugo vremena na tribinama su se pojavili i naši SIOUX-i. 100 gledalaca prati utakmicu.