fbpx

Tražiš posao? Milo Selo zapošljava – 2 pozicije otvorene

2 min. za čitanje

Zbog povećanja obima posla Milo Selo d.o.o. Lukavac raspisuje oglas za:

Voditelj (unapređivač) prodaje – 1 izvršilac

Opis radnog mjesta:

  • Planiranje, koordinacija i nadzor svih prodajnih aktivnosti;
  • Analiza tržišnih uslova poslovanja i identifikacija novih poslovnih mogućnosti;
  • Praćenje i analiza poslovanja s partnerima te planiranje i provedba aktivnosti
    potrebnih za povećanje prometa;
  • Pronalaženje novih kanala prodaje;
  • Prezentacija proizvoda i preduzeća „Milo Selo“ (obilazak prodajnih objekata
    postojećih i potencijalnih);
  • Pregovori, obrade narudžbi i naloga za isporuku i naplatu proizvoda;
  • Analiza proizvodnih kapaciteta uz korištenje inovativnosti i implementaciju
    najboljih praksi iz branše;
  • Kreiranje ideja sa ciljem poboljšanja cjelokupne prodaje iz našeg asortimana i
    promocije brenda „Milo Selo“ (dizajn marketing strategije);
  • Priprema i održavanje prezentacija, kreiranje PR kampanja i istupi u medijima;
  • Komunikacija i održavanje kontinuiranih i dugoročnih odnosa s poslovnim
    partnerima;
  • Saradnja s ostalim odjelima Društva;

Uslovi:

  • SSS/VSS;
  • Izrazito razvijene komunikacijske vještine;
  • Poželjno radno iskustvo;
  • Motiviranost i inovativnost u radu;
  • Prodajne i prodavačke osobine;
  • Spremnost na timski rad;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola: B kategorija (aktivan vozač).

Dostavljač/ unapređivač prodaje – 1 izvršilac (m/ž)

  • Dostava i otprema robe kupcima u maloprodaji i na prodajna mjesta
  • Utovar i istovar robe
  • Izlaganje robe na prodajnim mjestima – unapređivanje prodaje (na prodajnim mjestima)
  • Prodaja direktno na farmi
  • Komunikacija sa kupcima – unapređivanje prodaje

Poželjne kvalifikacije i osobine:

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Razvijen interes za prodaju
  • Odgovornost i samostalnost u radu
  • Sposobnost dobre usmene  komunikacije
  • Poželjno osnovno poznavanje rada na računaru
  • Motivisanost, ambicioznost, odgovornost

Stručna osposobljenost:

  • Srednja stručna sprema

Svi kandidati koji ispunjavaju navedene uslove  prijavu  mogu poslati na email adresu: info@miloselo.ba  ili prijavu dostaviti u sjedište firme na adresu: Skendera Kulenovića bb, 75 300 Lukavac.

Oglas ostaje otvoren do 20.07.2022. godine.

Podijeli ovaj članak
1 komentar
Subscribe
Notify of
1 komentar
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments

Ko da astronauta trazite u pm