Ejub Siočić iz Gornjih Živinica koji je jučer nestao na području planine Ozren, pronađen je u jutarnjim satima.
Prema dostupnim informacijama, on je cijelu noć lutao po šumi i na kraju je uspio izaći u Milino selo gdje je pronašao mještane koji su zvali pomoć.
Saznajemo da se jučer na Ozren zaputio kako bi brao gljive.

Moj Ejube. Mogao si glavom platiti.