Muškarac u Banjoj Luci vezao sina za banderu, uhapsila ga policija

1 min. za čitanje

Policija je danas u banjolučkom naselju Lauš uhapsila muškarca zbog sumnje na nasilje u porodici nakon što su građani prijavili da je svog sina vezao za banderu.

Prema informacijama koje su dospjele u javnost, prolaznici su svjedočili incidentu i o svemu obavijestili policiju, koja je ubrzo stigla na mjesto događaja.

Na objavljenoj snimci vidi se i muškarac za kojeg se pretpostavlja da je mladićev otac kako se prepire s policajcima.

Policija zasad nije objavila više detalja o okolnostima slučaja ni o dobi osobe koja je bila vezana za banderu.

Podijeli ovaj članak
0 komentara
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments